Klasyfikacja Deblowe Grand Prix Set Point

pozycjaimię i nazwisko18.09.2104.12.2212.02.2223.04.2218.06.22suma
1. Marek Olszanowski150250150250800
2.Paweł Kroczyk909025090520
3.Piotr Klejnowski25250150425
4. Maciej Drabikowski250150400
5.Łukasz Kozłowski252502025320
5. Rafał Uławski 2504525320
7.Damian Muszalski2525250300
8.Mateusz Bubacz2515025200
9.Jakub Sobański1502020190
10.Andrzej Gorzelańczyk15025175
10.Jacek Kruszczyński25150175
12.Marek Lewandowski90252520160
13.Mariusz Kurzawski20454525135
14.Przemysław Nowicki 2590115
14.Ryszard Bagrowski2590115
16.Maciej Jakimiuk2090110
17.Janusz Halak2525252095
17.Tomasz Buzalski45252595
19Krzysztof Przybylski9090
20.Rafał Szajda 204565
20.Jacek Sobczak25202065
20.Jarosław Przekwas25202065
23.Krystian Rymarowicz252550
24.Mariusz Sobczak252045
24.Rafał Mikołajewski4545
24.Dariusz Młodzikowski4545
24.Jakub Woźniak252045
24.Artur Wiśniewski252045
24.Marcin Rzetelny 202045
24.Jarosław Kawałek252045
24.Wojciech Łysiak252045
24.Ryszard Wesołowski4545
33.Kamil Cuber202040
34.Jakub Wawrzyniak2525
34.Rafał Welenc2525
34.Rafał Grodziski2525
37.Jacek Trela2020
37.Mikołaj Marciniak2020
37.Sławomir Tyszkiewicz2020
Facebook
Twitter

AKTUALNOŚCI

Dorośli

Ten pierwszy raz ;)

Nieco ponad dwa miesiące czekaliśmy na drugi turniej DEBLOWEGO GRAND

Strona używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym dostosowania ustawień do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies.​