Terminarz Męskiej Ligi Tenisowej – Grupa B

Prezentujemy terminarz Męskiej Ligi Tenisowej CT Set Point – Grupa B!

TERMINARZ

do 23 maja – I dzień gry

Jacek Potera – Paweł Kroczyk

Jacek Kruszczyński – Jacek Sobczak

Łukasz Kozłowski – Juliusz Kościelak

Krzysztof Przybylski – Janusz Halak

Jarosław Przekwas – Artur Wiśniewski

Przemysław Nowicki – Bartosz Chęcik

Dariusz Młodzikowski – Marian Ratajczak

Piotr Friszke – Tomasz Idzik

do 13 czerwcaII dzień gry

Bartosz Chęcik – Krzysztof Przybylski

Marcin Ratajczak – Jacek Kruszczyński

Tomasz Idzik – Jarosław Przekwas

Janusz Halak – Przemysław Nowicki

Paweł Kroczyk – Piotr Friszke

Jacek Sobczak – Łukasz Kozłowski

Artur Wiśniewski – Dariusz Młdzikowski

Juliusz Kościelak – Jacek Potera

do 4 lipcaIII dzień gry

Jacek Potera – Artur Wiśniewski

Janusz Halak – Bartosz Chęcik

Jacek Kruszczyński – Paweł Kroczyk

Łukasz Kozłowski – Tomasz Idzik

Krzysztof Przybylski – Juliusz Kościelak

Jarosław Przekwas – Marcin Ratajczak

Przemysław Nowicki – Jacek Sobczak

Piotr Friszke – Dariusz Młodzikowski

do 25 lipcaIV dzień gry

Marcin Ratajczak – Łukasz Kozłowski

Tomasz Idzik – Krzysztof Przybylski

Jacek Potera – Przemysław Nowicki

Paweł Kroczyk – Janusz Halak

Jacek Sobczak – Juliusz Kościelak

Artur Wiśniewski – Bartosz Chęcik

Dariusz Młodzikowski – Jarosław Przekwas

do 15 sierpniaV dzień gry

Bartosz Chęcik – Piotr Friszke

Tomasz Idzik – Paweł Kroczyk

Jacek Kruszczyński – Łukasz Kozłowski

Jarosław Przekwas – Jacek Sobczak

Artur Wiśniewski – Marcin Ratajczak

Juliusz Kościelak – Janusz Halak

Przemysław Nowicki – Krzysztof Przybylski

do 5 wrześniaVI dzień gry

Marcin Ratajczak – Jacek Potera

Janusz Halak – Jarosław Przekwas

Paweł Kroczyk – Dariusz Młodzikowski

Jacek Sobczak – Tomasz Idzik

Łukasz Kozłowski – Przemysław Nowicki

Krzysztof Przybylski – Jacek Kruszczyński

Juliusz Kościelak – Bartosz Chęcik

Piotr Friszke – Artur Wiśniewski

do 26 wrześniaVII dzień gry

Bartosz Chęcik – Jacek Sobczak

Tomasz Idzik – Marcin Ratajczak

Jacek Potera – Piotr Friszke

Jacek Kruszczyński – Janusz Halak

Paweł Kroczyk – Krzysztof Przybylski

Jarosław Przekwas – Łukasz Kozłowski

Artur WIśniewski – Przemysław Nowicki

Dariusz Młodzikowski – Juliusz Kościelak

do 17 październikaVIII dzień gry

Bartosz Chęcik – Jacek Kruszczyński

Marcin Ratajczak – Piotr Friszke

Janusz Halak – Jacek Sobczak

Łukasz Kozłowski – Paweł Kroczyk

Krzysztof Przybylski – Dariusz Młodzikowski

Jarosław Przekwas – Jacek Potera

Juliusz Kościelak – Artur Wiśniewski

Przemysław Nowicki – Tomasz Idzik

do 7 listopadaIX dzień gry

Tomasz Idzik – Bartosz Chęcik

Jacek Potera – Łukasz Kozłowski

Jacek Kruszczyński – Juliusz Kościelak

Paweł Kroczyk – Marcin Ratajczak

Jacek Sobczak – Krzysztof Przybylski

Artur Wiśniewski – Janusz Halak

Dariusz Młodzikowski – Przemysław Nowicki

Piotr Friszke – Jarosław Przekwas

do 28 listopadaX dzień gry

Bartosz Chęcik – Marcin Ratajczak

Janusz Halak – Tomasz Idzik

Jacek Kruszczyński – Dariusz Młodzikowski

Jacek Sobczak – Artur Wiśniewski

Łukasz Kozłowski – Piotr Friszke

Krzysztof Przybylski – Jace Potera

Juliusz Kościelak – Paweł Kroczyk

Przemysław Nowicki – Jarosław Przekwas

do 19 grudniaXI dzień gry

Marian Ratajczak – Przemysław Nowicki

Tomasz Idzik – Juliusz Kościelak

Jacek Potera – Jacek Sobczak

Paweł Kroczyk – Bartosz Chęcik

Jarosław Przekwas – Jacek Kruszczyński

Artur Wiśniewski – Krzysztof Przybylski

Dariusz Młodzikowski – Łukasz Kozłowski

Piotr Friszke – Janusz Halak

do 9 styczniaXII dzień gry

Bartosz Chęcik – Jacek Potera

Janusz Halak – Dariusz Młodzikowski

Jacek Kruszczyński – Tomasz Idzik

Jacek Sobczak – Paweł Kroczyk

Łukasz Kozłowski – Artur Wiśniewski

Krzysztof Przybylski – Jarosław Przekwas

Juliusz Kościelak – Marcin Ratajczak

Przemysław Nowicki – Piotr Friszke

do 30 styczniaXIII dzień gry

Marcin Ratajczak – Jacek Sobczak

Jacek Potera – Janusz Halak

Paweł Kroczyk – Przemysław Nowicki

Łukasz Kozłowski – Krzysztof Przybylski

Jarosław Przekwas – Bartosz Chęcik

Artur Wiśniewski – Jacek Kruszczyński

Dariusz Młodzikowski – Tomasz Idzik

Piotr Friszke – Juliusz Kościelak

do 20 lutegoXIV dzień gry

Bartosz Chęcik – Łukasz Kozłowski

Tomasz Idzik – Artur Wiśniewski

Janusz Halak – Marcin Ratajczak

Jacek Kruszczyński – Jacek Potera

Paweł Kroczyk – Jarosław Przekwas

Jacek Sobczak – Dariusz Młodzikowski

Krzysztof Przybylski – Piotr Friszke

Juliusz Kościelak – Przemysław Nowicki

do 13 marcaXV dzień gry

Marcin Ratajczak – Krzysztof Przybylski

Jacek Potera – Tomasz Idzik

Łukasz Kozłowski – Janusz Halak

Jarosław Przekwas – Juliusz Kościelak

Artur Wiśniewski – Paweł Kroczyk

Przemysław Nowicki – Jacek Kruszczyński

Dariusz Młodzikowski – Bartosz Chęcik

Piotr Friszke – Jacek Sobczak

Facebook
Twitter

AKTUALNOŚCI

Dorośli

Ten pierwszy raz ;)

Nieco ponad dwa miesiące czekaliśmy na drugi turniej DEBLOWEGO GRAND

Strona używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym dostosowania ustawień do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies.​