Terminarz Męskiej Ligi Tenisowej – Grupa A

Prezentujemy terminarz Męskiej Ligi Tenisowej CT Set Point – Grupa A!

TERMINARZ

do 23 maja – I dzień gry

Marian Holz – Mateusz Bubacz

Kamil Cuber – Piotr Klejnowski

Damian Sobczak – Laura Tyszkiewicz

Jakub Wawrzyniak – Mariusz Kurzawski

Andrzej Borucki – Bartosz Strzeboński

Mateusz Stanek – Oskar Mazur

Dawid Wojciechowski – Jacek Trela

Krzysztof Krysiński – Bartosz Sobolewski

do 13 czerwcaII dzień gry

Oskar Mazur – Jakub Wawrzyniak

Jacek Trela – Kamil Cuber

Bartosz Sobolewski – Andrzej Borucki

Mariusz Kurzawski – Mateusz Stanek

Mateusz Bubacz – Krzysztof Krysiński

Piotr Klejnowski – Damian Sobczak

Bartosz Strzeboński – Dawid Wojciechowski

Laura Tyszkiewicz – Marian Holz

do 4 lipcaIII dzień gry

Marian Holz – Bartosz Strzeboński

Mariusz Kurzawski – Oskar Mazur

Kamil Cuber – Mateusz Bubacz

Damian Sobczak – Bartosz Sobolewski

Jakub Wawrzyniak – Laura Tyszkiewicz

Andrzej Borucki – Jerzy Trela

Mateusz Stanek – Piotr Klejnowski

Krzysztof Krysiński – Dawid Wojciechowski

do 25 lipcaIV dzień gry

Jacek Trela – Damian Sobczak

Bartosz Sobolewski – Jakub Wawrzyniak

Marian Holz – Mateusz Stanek

Mateusz Bubacz – Mariusz Kurzawski

Piotr Klejnowski – Laurą Tyszkiewicz

Bartosz Strzeboński – Oskar Mazur

Dawid Wojciechowski – Andrzej Borucki

Krzysztof Krysiński – Kamil Cuber

do 15 sierpniaV dzień gry

Oskar Mazur – Krzysztof Krysiński

Bartosz Sobolewski – Mateusz Bubacz

Kamil Cuber – Damian Sobczak

Andrzej Borucki – Piotr Klejnowski

Bartosz Strzeboński – Jacek Trela

Laurą Tyszkiewicz – Mariusz Kurzawski

Mateusz Stanek – Jakub Wawrzyniak

Dawid Wojciechowski – Marian Holz

do 5 wrześniaVI dzień gry

Jacek Trela – Marian Holz

Mariusz Kurzawski – Andrzej Borucki

Mateusz Bubacz – Dawid Wojciechowski

Piotr Klejnowski – Bartosz Sobolewski

Damian Sobczak – Mateusz Stanek

Jakub Wawrzyniak – Kamil Cuber

Laura Tyszkiewicz – Oskar Mazur

Krzysztof Krysiński – Bartosz Strzeboński

do 26 wrześniaVII dzień gry

Oskar Mazur – Piotr Klejnowski

Bartosz Sobolewski – Jacek Trela

Marian Holz – Krzysztof Krysiński

Kamil Cuber – Mariusz Kurzawski

Mateusz Bubacz – Jakub Wawrzyniak

Andrzej Borucki – Damian Sobczak

Bartosz Strzeboński – Mateusz Stanek

Dawid Wojciechowski – Laura Tyszkiewicz

do 17 październikaVIII dzień gry

Oskar Mazur – Kamil Cuber

Jacek Trela – Krzysztof Krysiński

Mariusz Kurzawski – Piotr Klejnowski

Damian Sobczak – Mateusz Bubacz

Jakub Wawrzyniak – Dawid Wojciechowski

Andrzej Borucki – Marian Holz

Laura Tyszkiewicz – Bartosz Strzeboński

Mateusz Stanek – Bartosz Sobolewski

do 7 listopadaIX dzień gry

Bartosz Sobolewski – Oskar Mazur

Marian Holz – Damian Sobczak

Kamil Cuber – Laura Tyszkiewicz

Mateusz Bubacz – Jacek Trela

Piotr Klejnowski – Jakub Wawrzyniak

Bartosz Strzeboński – Mariusz Kurzawski

Dawid Wojciechowski – Mateusz Stanek

Krzysztof Krysiński – Andrzej Borucki

do 28 listopadaX dzień gry

Oskar Mazur – Jacek Trela

Mariusz Kurzawski – Bartosz Sobolewski

Kamil Cuber – Dawid Wojciechowski

Piotr Klejnowski – Bartosz Strzeboński

Damian Sobczak – Krzysztof Krysiński

Jakub Wawrzyniak – Marian Holz

Laura Tyszkiewicz – Mateusz Bubacz

Mateusz Stanek – Andrzej Borucki

do 19 grudniaXI dzień gry

Jacek Trela – Mateusz Stanek

Bartosz Sobolewski – Laura Tyszkiewicz

Marian Holz – Piotr Klejnowski

Mateusz Bubacz – Oskar Mazur

Andrzej Borucki – Kamil Cuber

Bartosz Strzeboński – Jakub Wawrzyniak

Dawid Wojciechowski – Damian Sobczak

Krzysztof Krysiński – Mariusz Kurzawski

do 9 styczniaXII dzień gry

Oskar Mazur – Marian Holz

Mariusz Kurzawski – Dawid Wojciechowski

Kamil Cuber – Bartosz Sobolewski

Piotr Klejnowski – Mateusz Bubacz

Damian Sobczak – Bartosz Strzeboński

Jakub Wawrzyniak – Andrzej Borucki

Laura Tyszkiewicz – Jacek Trela

Mateusz Stanek – Krzysztof Krysiński

do 30 styczniaXIII dzień gry

Jacek Trela – Piotr Klejnowski

Marian Holz – Mariusz Kurzawski

Mateusz Bubacz – Mateusz Stanek

Damian Sobczak – Jakub Wawrzyniak

Andrzej Borucki – Oskar Mazur

Bartosz Strzeboński – Kamil Cuber

Dawid Wojciechowski – Bartosz Sobolewski

Krzysztof Krysiński – Laura Tyszkiewicz

do 20 lutegoXIV dzień gry

Oskar Mazur – Damian Sobczak

Bartosz Sobolewski – Bartosz Strzeboński

Mariusz Kurzawski – Jacek Trela

Kamil Cuber – Marian Holz

Mateusz Bubacz – Andrzej Borucki

Piotr Klejnowski – Dawid Wojciechowski

Jakub Wawrzyniak – Krzysztof Krysiński

Laura Tyszkiewicz – Mateusz Stanek

do 13 marcaXV dzień gry

Jacek Trela – Jakub Wawrzyniak

Marian Holz – Bartosz Sobolewski

Damian Sobczak – Mariusz Kurzawski

Andrzej Borucki – Laura Tyszkiewicz

Bartosz Strzeboński – Mateusz Bubacz

Mateusz Stanek – Kamil Cuber

Dawid Wojciechowski – Oskar Mazur

Krzysztof Krysiński – Piotr Klejnowski

Facebook
Twitter

AKTUALNOŚCI

Dorośli

Ten pierwszy raz ;)

Nieco ponad dwa miesiące czekaliśmy na drugi turniej DEBLOWEGO GRAND

Strona używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym dostosowania ustawień do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies.​