Terminarz kobiecej ligi tenisowej

Prezentujemy terminarz Kobiecej Ligi Tenisowej CT Set Point!

Jednocześnie informujemy, że:

  • wszystkie mecze są rozgrywane w niedziele o godzinie 18:00 chyba, że uczestniczki umówią się, że chcą zagrać w innym terminie,
  • piłki dostarcza pierwsza osoba wymieniona w terminarzu.

TERMINARZ

5 września

KORT 1: Hanna Malicka – Beata Jakubowska

KORT 2: Karolina Komar – Oliwia Skoloniec

12 września

KORT 1: Katarzyna Waliszewska – Maja Komar

KORT 2: Oliwia Skoliniec – Beata Jakubowska

19 września

KORT 1: Antonina Skroś – Hanna Malicka

KORT 2: Ewelina Jagodzińska – Nikola Michalska

26 września

KORT 1: Karolina Komar – Jolanta Malicka

KORT 2: Maja Komar – Ewelina Jagodzińska

3 października

KORT 1: Nikola Michalska – Karolina Komar

KORT 2: Hanna Malicka – Oliwia Skoliniec

10 października

KORT 1: Jolanta Malicka – Antonina Skroś

KORT 2: Beata Jakubowska – Katarzyna Waliszewska

17 października

KORT 1: Katarzyna Waliszewska – Oliwia Skoliniec

KORT 2: Antonina Skroś – Nikola Michalska

24 października

KORT 1: Ewelina Jagodzińska – Beata Jakubowska

KORT 2: Karolina Komar – Maja Komar

31 października

KORT 1: Jolanta Malicka – Hanna Malicka

KORT 2: Oliwia Skoliniec – Ewelina Jagodzińska

7 listopada

KORT 1: Katarzyna Waliszewska – Hanna Malicka

KORT 2: Maja Komar – Antonia Skroś

14 listopada

KORT 1: Nikola Michalska – Jolanta Malicka

KORT 2: Beata Jakubowska – Karolina Komar

21 listopada

KORT 1: Antonina Skroś – Beata Jakubowska

KORT 2: Ewelina Jagodzińska – Katarzyna Waliszewska

28 listopada

KORT 1: Hanna Malicka – Nikola Michalska

KORT 2: Jolanta Malicka – Maja Komar

5 grudnia

KORT 1: Katarzyna Waliszewska – Karolina Komar

KORT 2: Oliwia Skoliniec – Antonina Skroś

12 grudnia

KORT 1: Ewelina Jagodzińska – Hanna Malicka

KORT 2: Maja Komar – Nikola Michalska

19 grudnia

KORT 1: Beata Jakubowską – Jolanta Malicka

KORT 2: Antonina Skroś – Katarzyna Waliszewska

9 stycznia

KORT 1: Nikola Michalska – Beata Jakubowska

KORT 2: Hanna Malicka – Maja Komar

16 stycznia

KORT 1: Karolina Komar – Ewelina Jagodzińska

KORT 2: Jolanta Malicka – Oliwia Skoliniec

23 stycznia

KORT 1: Katarzyna Waliszewska – Jolanta Malicka

KORT 2: Oliwia Skoliniec – Nikola Michalska

30 stycznia

KORT 1: Ewelina Jagodzińska – Antonina Skroś

KORT 2: Karolina Komar – Hanna Malicka

6 lutego

KORT 1: Beata Jakubowska – Maja Komar

KORT 2: Antonina Skroś – Karolina Komar

13 lutego

KORT 1: Maja Komar – Oliwia Skoliniec

KORT 2: Nikola Michalska – Katarzyna Waliszewska

KORT 2: Jolanta Malicka – Ewelina Jagodzińska godz. 20.00

Facebook
Twitter

AKTUALNOŚCI

Dorośli

Ten pierwszy raz ;)

Nieco ponad dwa miesiące czekaliśmy na drugi turniej DEBLOWEGO GRAND

Strona używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym dostosowania ustawień do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies.​