SET POINT LIGA PRO

Set Point Liga Pro to rozgrywki przeznaczone dla trenerów, instruktorów, zawodników oraz graczy prezentujących najwyższy poziom tenisowy. Serdecznie zapraszamy do śledzenia rozgrywek na poziomie jakiego Inowrocław jeszcze nie widział!

Poniżej prezentujemy terminarz oraz tabelę wyników.

Tabela wyników:

imię i nazwisko Aleksandra MitrzakAdam MichalskiSławomir DudziakŁuaksz BagrowskiTomasz BuzalskiMichał Bagrowski

1. Rozgrywki tenisowe noszą nazwę SET POINT LIGA PRO
  2. Celem rozgrywek ligowych jest propagowanie i rozwój tenisa ziemnego wśród uczestników.
  3. Wpisowe do SET POINT LIGA PRO wynosi 200 zł, płatne przed przystąpieniem do rozgrywek
  4. Organizatorem WEEKENDOWEJ LIGI TENISOWEJ SET POINT jest właściciel marki CENTRUM TENISOWE SET POINT.
  5. Rozrywki SET POINT LIGA PRO rozpoczynają się z dniem 01 października 2021 r.
  6. Wszystkie mecze ligowe odbywają się na kortach CENTRUM TENISOWEGO SET POINT.
  7. SET POINT LIGA PRO rozgrywana jest w cyklu jesienno – zimowym.

II UCZESTNICY

1. Uczestnikiem SET POINT LIGA PRO może być trener, instruktor, zawodnik oraz gracz wyróżniający się poziomem tenisowym, który dostanie zaproszenie od organizatora oraz gracz opisany w pkt. 2
  2. Jednorazową dziką kartę do uczestnictwa w SET POINT LIGA PRO uzyskuje    zwycięzca WEEKENDOWEJ LIGI TENISOWEJ SET POINT
  3. Wpisowe do ligi dzielone jest między uczestników według tabeli:
  • I miejsce – 600 zł
  • II miejsce – 400 zł
  • III miejsce – 200 zł

Pozostała kwota zostanie przeznaczona na imprezę zakończeniową.

III SYSTEM ROZGRYWEK

1. Uczestnicy rywalizują rozgrywając mecze w systemie każdy z każdym.
  2. Osoba wymieniona na pierwszym miejscu w terminarzu spotkań jest jego gospodarzem.
  3. Osoba wymieniona na drugim miejscu w terminarzu spotkań jest jego gościem.
  4. Gospodarz jest zobowiązany do kontaktu z gościem oraz organizatorem rozgrywek w celu zorganizowania meczu.
  5. Brak inicjatywy gospodarza w  celu zorganizowania meczu może skutkować walkowerem.

IV ROZGRYWANIE MECZÓW

1. Mecze SET POINT LIGA PRO rozgrywane są od stanu 0:0 do dwóch wygranych setów.
  2. Uczestnicy sędziują sobie sami. Istnieje możliwość wynajęcia sędziego na mecz. Zamówienie sędziego musi odbyć się minimum 24h przed terminem meczu. Koszt takiej usługi wynosi 100zł/h. Opłatę uiszcza uczestnik zamawiający sędziego.
  3. Uczestnicy mają swobodę co do wyboru piłek jakimi ma zostać rozegrany mecz. W przypadku braku jednomyślności czyimi piłkami ma zostać rozegrany mecz, uczestnicy muszą kupić piłki u Organizatora rozgrywek (TRETORN SERIE PLUS CONTROL) i nimi rozegrać mecz. Piłki zabiera uczestnik, który za nie zapłacił.
  4. Uczestnicy rezerwują kort na rozegranie meczu na 1,5 (półtora) godziny lub więcej.
  5. W przypadku nie dokończenia meczu uczestnicy mają obowiązek dokończenia meczu w najbliższym możliwym terminie. Brak jednomyślności co do terminu dokończenia meczu skutkuje obustronnym walkowerem.
  6. W trakcie meczu na korcie nie mogą przebywać osoby trzecie, chyba że uczestnicy wyrażą na to wcześniejszą zgodę.

V OPŁATY ZA WYNAJĘCIE KORTU

1. Opłata za wynajęcie kortu na rozegranie meczu SET POINT LIGA PRO wynosi tyle ile opłata za stałą rezerwację kortu.
  2. Opłatę za wynajęcie kortu na rozegranie meczu SET POINT LIGA PRO uczestnicy meczu ponoszą po połowie.

1. Za krecz uznaje się sytuację, w której:
  • uczestnik nie może rozegrać meczu w wyznaczonym terminie (kontuzja, wyjazd itp.), o czym poinformował organizatora nie później niż 48h przed ostatecznym terminem rozegrania meczu.
  • uczestnik nie jest w stanie dokończyć rozgrywanego meczu z powodu kontuzji.
  1. W przypadku, gdy uczestnik nie jest w stanie dokończyć rozgrywanego meczu z powodu kontuzji wynik meczu weryfikowany jest jako krecz, chyba że:
  • wygrał seta, wtedy wynik weryfikowany jest jako przegrana w stosunku 1:2
  • drugi uczestnik wyrazi zgodę na dokończenie meczu w innym terminie.

VII TABELE KOŃCOWE

1.   O kolejności uczestników w tabeli decydują

• liczba wygranych
  • suma punktów,
  • bezpośredni pojedynek (gdy dwóch graczy ma tyle samo wygranych i punktów)
  • mała tabela (gdy trzech lub więcej graczy ma tyle samo wygranych i punktów)
  • ratio setów
  • ratio gemów

2. Do małej tabeli zalicza się tylko wyniki uzyskane w meczach z innymi uczestnikami małej tabeli.

VIII PRZEPISY KOŃCOWE

1. Uczestnicy biorą udział w rozgrywkach na własną odpowiedzialność.
  2. Uczestnicy biorący udział w rozgrywkach zobowiązani są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa i gry fair play.
  3. Każdy uczestnik przystępujący do turnieju wyraża zgodę na udostępnianie danych osobowych na potrzeby organizacji rozgrywek ligowych w tenisa ziemnego i zobowiązany jest podać numer telefonu kontaktowego.
  1. Wyniki oraz tabele dostępne są w CENTRUM TENISOWYM SET POINT
  2. Uczestnik zgłaszając akces do  SET POINT LIGA PRO  akceptuje automatycznie niniejszy regulamin.
  3. Sprawy nieujęte w niniejszym regulaminie oraz jego interpretację, jak i sprawy sporne rozstrzyga Rada ligi.