Leon Bagrowski i Jagoda Marcińska najlepsi!

W niedzielę, 24 kwietnia organizowaliśmy ostatni w tym roku szkolnym turniej cyklu SET POINT KID CUP.

Zwycięzcom kategorii czerwonej został Leon Bagrowski. W kategorii zielonej najlepsza okazała się Jagoda Marcińska, która wyprzedziła Tymka Gawlika dzięki lepszemu bilansowi najwyższych miejsc.

kategoria czerwona

pozycjaimię i nazwisko05 grudnia20 lutego24 kwietniasuma
1.Leon Bagrowski100100100300
2.Kacper Barański809080250
3.Oliwia Jaskulska907070230
4.Zofia Koniarz706060190
5.Jakub Augustyniak8090170
6.Wiktor Juszczak 6060120
6.Marcelina Stępień6060
8.Wiktoria Dymowska5050
Jędrzej Tomaszewski6060
Aleks Wiśniewski6060
Julek Malinowski6060

kategoria zielona

pozycjaimię i nazwisko05 grudnia20 lutego24 kwietniasuma
1.Jagoda Marcińska1009050240
2.Tymoteusz Gawlik6080100240
3.Jędrzej Nowakowski5010080230
4.Matylda Tomaszewska907050210
5.Alicja Malicka605070180
6.Aleksander Pobłocki605060170
6.Natalia Sowińska605060170
8.Antoni Stępniewski506050160
9.Tymoteusz Gołacki505050150
9.Lena Matysiak505050150
11.Bruno Kozłowski5090140
12.Bartosz Szczepański7050120
12.Julia Młodzikowska6060120
14.Norbert Mański5060110
14.Natalia Rozczypała6050110
16.Magdalena Nadolna5050100
17.Aleksander Młodzikowski8080
18.Franciszek Hałas6060
19.Michał Mikołajczak5050
20.Mateusz Drogowski5050
Facebook
Twitter

AKTUALNOŚCI

Strona używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym dostosowania ustawień do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies.​