Finał SET POINT KIDS CUP 2022/2023

W ostatni weekend zakończyliśmy zmagania w ramach cyklu SET POINT KIDS CUP. Czwarty turniej w tym sezonie pokazał, że poziom Naszych zawodników nieustannie rośnie, czego im serdecznie gratulujemy.

W kategorii pomarańczowej najlepszy okazał się Adrian Buczkowski, który w finale pokonał Natalię Sobolewską. W meczu o trzecie miejsce Leon Bagrowski pokonał Tadeusza Holza i stanął na najniższym stopniu podium.

W tle rywalizacji na korcie trwało liczenie punktów do klasyfikacji generalnej całego cyklu, którego niepodważalnym zwycięzcom okazała się Natalia Sobolewska. Cztery turnieje, trzy zwycięstwa, jedno drugie miejsce – prawdziwa dominacja. Drugie miejsce przypadło Jakubowi Augustyniakowi, a trzecie Adrianowi Buczkowskiemu, który dzięki wygranej w ostatnim turnieju wyprzedził na ostatniej prostej Juliana Malinowskiego.

Emocji nie brakowało również w kategorii zielonej. Czwarty turniej padł łupem Jędrzeja Nowakowskiego, który pokonał w finale Jagodę Marcińską rewanżując się jej za porażkę w rozgrywkach grupowych. Trzecia pozycja dla Antoniego Stępniewskiego, który w małym finale pokonał Norberta Mańskiego.

W klasyfikacji generalnej kategorii zielonej SET POINT KIDS CUP najlepsza okazała się Jagoda Marcińska, która w każdym turnieju stawała na podium. Druga pozycja dla Jędrzeja Nowakowskiego, który kiedy grał to zawsze był w finale. Na najniższym stopniu podium całego cyklu stanął Norbert Mański, który nieznacznie wyprzedził Natalię Sobolewską oraz Tymoteusza Gołackiego.

Wielkie gratulacje dla zawodników za ogromne postępy jakie poczynili na przestrzeni całego sezonu. Ogromne podziękowania dla rodziców, dzięki którym atmosfera na turniejach jest taka rodzinna. Z nową edycją cyklu SET POINT KIDS CUP spotkamy się tuż po wakacjach.

Wyniki:

kategoria pomarańczowa:

1 miejsce – Adrian Buczkowski

2 miejsce – Natalia Soboloewska

3 miejsce – Leon Bagrowski

4 miejsce – Tadeusz Holz

5 miejsce – Jakub Augustyniak

6 miejsce – Maria Holz

7 miejsce – Julian Malinowski

8 miejsce – Wiktor Juszczak

9 miejsce – Jakub Wiśniewski

9 miejsce – Zofia Koniarz

9 miejsce – Miłosz Stępniewski

9 miejsce – Igor Szymański

kategoria zielona:

1 miejsce – Jędrzej Nowakowski

2 miejsce – Jagoda Marcińska

3 miejsce – Antoni Stepniewski

4 miejsce – Norbert Mański

5 miejsce – Natalia Sobolewska

6 miejsce – Tadeusz Holz

7 miejsce – Tymoteusz Gołacki

8 miejsce – Cezary Trzecki

9 miejsce – Mateusz Drogowski

klasyfikacja generalna:

kategoria pomarańczowa

POZYCJAIMIĘ I NAZWISKOI TURNIEJII TURNIEJ III TURNIEJIV TURNIEJSUMA
1Natalia Sobolewska10010010090390
2Jakub Augustyniak90709060310
3Adrian Buczkowski7070100240
4Julian Malinowski80307040220
5Tadeusz Holz408070190
6Leon Bagrowski9080170
7Kacper Barański603070160
8Aneta Szypryt407030140
9Oliwia Jaskulska604040140
10Igor Szymański30303030120
11Wiktor Juszczak304030100
11Zofia Koniarz304030100
13Filip Boszko8080
14Maria Holz305080
15Wiktor Bolak7070
16Jakub Wiśniewski403070
17Jędrzej Tomaszewski303060
17Aleksandra Jermakow303060
17Miłosz Stępniewski303060
20Szymon Fita4040
21Aleks Wiśniewski3030
21Jakub Kalemba3030
21Kamelia Koczorowska3030

kategoria zielona

pozycja imię i nazwiskoI turniejII turniejIII turniej IV turniejsuma
1Jagoda Marcińska901008090360
2Jędrzej Nowakowski90100100290
3Norbert Mański100603070260
4Natalia Sobolewska40609060250
5Tymoteusz Gołacki60707040240
6Antoni Stępniewski407080190
7Matylda Tomaszewska803070180
8Alicja Malicka604040140
9Tadeusz Holz405090
10Aneta Szypryt30303090
11Leon Bagrowski8080
12Natalia Sowińska7070
13Jakub Augustyniak403070
13Lena Matysiak304070
15Mateusz Drogowski303060
15Magdalena Nadolna303060
17Kacper Barański3030
17Maria Holz3030
17Filip Boszko3030
17Aleks Wiśniewski3030
17
Cezary Trzecki3030
Facebook
Twitter

AKTUALNOŚCI

News

Czarny koń

W sobotę, 08 czerwca 2024 r., mieliśmy przyjemność gościć Naszych

Strona używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym dostosowania ustawień do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies.​