DEBLOWE GRAND PRIX SET POINT – KLASYFIKACJA

POZYCJA IMIĘ I NAZWISKO01 PAŹDZIERNIKA03 GRUDNIA25 LUTEGO 22 KWIETNIA10 CZERWCASUMA
(4 NAJLEPSZE TURNIEJE)
1.MAREK OLSZNOWSKI10090190
2.JAROSŁAW KAWAŁEK60100160
3.MARCIN RZETELNY8080160
4.MARIUSZ KURZAWSKI10050150
5.PAWEŁ KROCZYK9060150
5.DAMIAN MUSZALSKI6090150
7.JANUSZ HALAK7080150
8.ADAM GISZTER7050120
9.KRYSTAIAN RYMAROWICZ6060120
9.GRZEGORZ LINKE6060120
9.RYSZARD WESOŁOWSKI6060120
12.ŁUKASZ KOZŁOWSKI6050110
12.JAROSŁAW PRZEKWAS5060110
12.JAROSŁAW JASKULSKI6050110
15.MICHAŁ KRUSIŃSKI100100
16.PIOTR KLEJNOWSKI5050100
16.ARTUR WIŚNIEWSKI5050100
18.JACEK KLUCZYŃSKI9090
19.PRZEMYSŁAW NOWICKI8080
20.HUBERT GRUPA7070
20.MATEUSZ BUBACZ7070
22.KRZYSZTOF PRZYBYLSKI6060
22.MAREK LEWANDOWSKI6060
22.SŁAWOMIR TYSZKIEWICZ6060
RYSZARD BAGROWSKI 50
MACIEJ DRABIKOWSKI50
RAFAL WELENC50
MARIUSZ SOBCZAK50
JACEK KRUSZCZYNSKI 50
ROMAN KUKLIŃSKI60
RAFAL SZAJDA50
RAFAŁ WRÓBLEWSKI50
Facebook
Twitter

AKTUALNOŚCI

Dorośli

Ten pierwszy raz ;)

Nieco ponad dwa miesiące czekaliśmy na drugi turniej DEBLOWEGO GRAND

Strona używa plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym dostosowania ustawień do Twoich indywidualnych potrzeb. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies.​